Spółka Vector Polska  powstała w roku 2001 i od tego roku wdraża pakiet CDP oraz inne produkty informatyczne służące do zarządzania salonem i warsztatem samochodowym.

Obecnej posiadamy ponad 830 użytkowników DMS CDP w pięciu markach. Przekłada się to na 27 dealerstw i 56 odrębnych lokalizacji.

Obok pakietu CDP Vector Polska oferuje swoim Klientom system do zarządzania relacjami z klientami CRM o nazwie MDV Sales Manager oraz Fsales.

Firma Vector Polska Sp. z o. o. jest oficjalnym partnerem MOTIONDATA VECTOR Software GmbH, należącym do międzynarodowej grupy Volaris Group. MOTIONDATA VECTOR Software GmbH, to ponad 13.000 użytkowników 1700 instalacji oraz 40 różnych marek z czego 20 z nich posiada certyfikację importera.

MOTIONDATA VECTOR Software GmbH jest najsilniejszym dostawcą DMS dla przemysłu motoryzacyjnego na rynku austriackim. Obsługiwane rynki przez grupę MoVec: Austria, Niemcy, Polska, Słowenia, Węgry, Chorwacja, Szwajcaria i Włochy, Serbia.


Jesteśmy wyłącznym dostawcą w Polsce platformy internetowej sprzedaży części zamiennych PareX/EDIX.

Rzetelna firma – Jesteśmy licencjonowanym użytkownikiem systemu Krajowego Rejestru Długów Biura Informacji Gospodarczej SA – Rzetelna Firma.


Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą..