Partnerzy

Jesteśmy Partnerem austriackiej grupy Motion Data Vector, która jest producentem programu “CDP”, aplikacji mobilnej “Mobilny Asystent” oraz innych aplikacji dla rynku motoryzacyjnego. Partnerzy Motion Data Vector są zlokalizowani w Austrii, Polsce, Niemczech, Szwajcarii, Węgrzech, Chrowacji, Słowenii i Serbii:

Austria: www.motiondata-vector.com
Polska: www.vector-polska.pl
Niemcy: www.vector.eu
Szwajcaria: www.vector.eu
Węgry: www.cdms.hu/en/
Chrowacja: www.sm-it.hr
Serbia: www.azelija.rs/en/
Słowenia: www.ad-con.com

fmade

Jesteśmy Partnerem firmy fmade GmbH z siedzibą w Linzu, która jest producentem programu CRM “fsales”. Program fsales jest zintegrowany z programem CDP.

Austria: www.fmade.at

Jesteśmy Partnerem holenderskiej firmy Parex z siedzibą w Amsterdamie, która jest producentem internetowej platformy “Parex” do sprzedaży części zamiennych. Program Parex jest zintegrowany z programem CDP.

Holandia: www.parex.nl/en/

BDPL

Firma Business Data Poland Sp. z o. o. od pierwszych dni działalności spółki Vector Polska współpracowała we wdrażaniu pakietu CDP dostarczając naszym Klientom system księgowo-finansowy o nazwie DKS. Do dziś wielu naszych Klientów pozostaje wiernych temu systemowi, który, tak jak pakiet CDP, jest oprogramowaniem działającym na serwerach IBM.

Polska, Poznań: www.bdpl.com.pl