2022-01-14_13h13_47


Jesteśmy Partnerem austriackiej grupy MotionData Vector, która jest producentem programu „CDP”, aplikacji mobilnej „Mobilny Asystent” oraz innych aplikacji dla rynku motoryzacyjnego.

Partnerzy Motion Data Vector są zlokalizowani w Austrii, Polsce, Niemczech, Szwajcarii, Węgrzech, Włoszech, Chorwacji, Słowenii i Serbii:

Austria: www.motiondata-vector.com
Polska: www.vector-polska.pl
Niemcy: www.motiondata-vector.de
Szwajcaria: www.motiondata-vector.ch
Węgry: www.cdms.hu/en/
Chorwacja: www.sm-it.hr
Serbia: www.azelija.rs/en/
Słowenia: www.ad-con.com


fmade

Jesteśmy Partnerem firmy fmade GmbH z siedzibą w Linzu, która jest producentem programu CRM „fsales”. Program fsales jest zintegrowany z programem CDP.

Austria: www.fmade.at


Jesteśmy Partnerem holenderskiej firmy Parex z siedzibą w Amsterdamie, która jest producentem internetowej platformy „Parex” do sprzedaży części zamiennych. Program Parex jest zintegrowany z programem CDP.

Holandia: www.parex.nl/en/

Firma SMIT d.o.o. została założona w 2013 roku i zajmuje się produkcją, sprzedażą oraz wdrażaniem złożonych systemów informatycznych. Oprócz wdrożenia systemu firma zapewnia programowanie na zamówienie dla każdego wdrażanego systemu, szkolenie w zakresie pracy z systemami oraz wsparcie techniczne dla użytkowników.

Chorwacja, Bjelovar: www.sm-it.hr


BDPL

Firma Business Data Poland Sp. z o. o. od pierwszych dni działalności spółki Vector Polska współpracowała we wdrażaniu pakietu CDP dostarczając naszym Klientom system księgowo-finansowy o nazwie DKS. Do dziś wielu naszych Klientów pozostaje wiernych temu systemowi, który, tak jak pakiet CDP, jest oprogramowaniem działającym na serwerach IBM.

Polska, Poznań: www.bdpl.com.pl


2022-01-25_15h09_44